BREAKING NEWS:
Search

जब कार्यक्रम चलिरहँदा लाग्यो ‘मुर्दाबाद’को नारा

काठमाडौं, २३ साउन

सन्दर्भ ब्याजदरको विषयमा काठमाडौंमा भएको एक अन्तरक्रिया कार्यक्रममा सहकारीका नेताहरुलाई लक्षित गर्दै ‘मुर्दाबाद’को नारा लगाएका छन् ।

जिल्ला सहकारी संघ काठमाडौं, काठमाडौं जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ र जिल्ला बहुउद्देश्यीय सहकारी संघ काठमाडौंको आयोजनामा भएको ‘सहकारीको स्वायत्तता र स्वतन्त्रता मा सन्दर्भ ब्याजदर’ विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रममा ‘मुर्दाबाद’को नारा लागेको हो ।

विभिन्न सहकारीबाट प्रतिनिधित्व गर्दै कार्यक्रम स्थल आइपुगेका सहकारीकर्मीहरुले तोकिएको ब्याजदरको बिरोध गर्दै नारा बाजी गरेका थिए । उनीहरुले ब्याजदर निर्धारण समितिमा रहेका सहकारीका नेताहरु प्रति लक्षित गर्दै नाराबाजी गरेका थिए ।

कार्यक्रम सभाहलमा नाराबाजी सहित हो हल्ला गर्न थालेपछि आयोजकले निकै सकसका साथ साम्य पारेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस