पुरस्कार छनोट समितिका संयोजकद्वारा आफ्नै सहकारी उत्कृठ घोषणा

shree laliguras

काठमाडौं, १९ चैत्र

राष्ट्रिय सहकारी महासंघले देशभरका उत्कृष्ठ सहकारी संघ/संस्थाको नाम घोषणा गरेको छ ।

राष्ट्रिय सहकारी दिवसको अवसरमा काठमाडौंको सभागृहमा आयोजित विशेष समारोहको बीच पुरस्कृत संघ/संस्थाको नाम घोषणा गरेको हो । उक्त समारोहबाट एउटा जिल्ला संघ र सात वटा प्रदेशको प्रतिनिधित्व हुनेगरि एक/एक सहकारीको नाम घोषणा गरेको हो ।

उक्त पुरस्कार छनोट समितिको संयोजक महासंघका सञ्चालक सुरेन्द्र भण्डारी हुन् । आफ् कार्यकारी सञ्चालक रहेको श्री लालिगुँरास बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था उत्कृष्ठ सहकारीको रुपमा घोषणा गरेका छन् । यस अघि पनि यस संस्था पुरस्कृत भैसकेको छ । आफै समितिको संयोजक र आफ्नै सहकारीलाई पुरस्कृत गर्नु उचित हो हुन्छ या हुँदैन ?

यो पुरस्कार अन्तर्राष्ट्रिय सहकारी दिवस (जुलाई पहिलो शनिबार)का दिन वितरण गरिन्छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस