विशाल को–अपरेटिभले कास्की कै उत्कृष्ट : प्राचार्य अधिकारी

Bishal coop

पोखरा । पोखराको बुद्धविशाल बजार स्थित विशाल को–अपरेटिभको १८औं वार्षिक साधारणसभा शनिबार सम्पन्न भएको छ । संस्थाका अध्यक्ष भुवन नेम्कुलको अध्यक्षतामा र सहकारी प्रशिक्षण तथा डिभिजन कार्यालय कास्कीका प्राचार्य बद्रिनाथ अधिकारीको प्रमुख आतिथ्यतामा साधारणसभा सम्पन्न भएको हो ।

bishal coop1

साधारणसभामा शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्दै प्राचार्य अधिकारीले सहकारी बचत तथा ऋणको कारोबारमा मात्र सीमित नभई उद्यमशील क्षेत्रमा लगानी गर्नुपर्ने बताए ।

विशाल को–अपरेटिभले कास्कीको उत्कृष्ट सहकारीको पहिचान बनाउन सफल भएको समेत अधिकारीले बताए ।
साधारणसभाले सञ्चालक समितिको प्रतिवेलन, लेखा समितिको प्रतिवेदन, संस्काको वार्षिक कार्यक्रम तथा बजेट सर्वसम्मत पास गरेको संस्थाका सचिव तथा प्रबन्ध निर्देशक सुदिप ढकालले जानकारी दिए ।

सदस्य सम्मानित
साधारणसभामा संस्थाले आफ्ना उत्कृष्ट कारोबार गर्ने सदस्यहलाई सम्मान गरेको छ । यस वर्ष संस्थाले भोजराज गौतम, नबिन शर्मा, रामदेवी तिलिजा र कुश कार्कीलाई सम्मान गरेको छ ।
त्यसैगरी ७५ वर्ष पुरा भएका ज्येष्ठ सदस्यलाई वार्षिक पेन्सन वितरण गरेको छ । संस्थाको उत्कृष्ट कर्मचारी वरिष्ठ बजार प्रतिनिधि रमेशप्रसाद तिवारी तथासदस्यका छोराछोरी मध्येबाट प्रमाणपत्र तहमा सर्वोत्कृष्ट अंक प्राप्त गर्ने अनिता बराल पुरस्कृत भएका छन् ।
कार्यक्रममा जिल्ला सहकारी संघ कास्कीका अध्यक्ष रविरमण तिवारी, कास्की बचत तथा ऋण सहकारी संघका सचिव दीपक आचार्य, राष्ट्रिय सहकारी बैंकका शाखा प्रमुख केदारनाथ उप्रेतीले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस